גם בחיים יום יומיים וגם כשאנחנו עומדים בפרשת דרכים קולות רבים ולרוב מנוגדים נשמעים בנשמתנו. לא קל לנו לקבל החלטות מפשוטות ביותר ועד להחלטות הנושאות בהן השלכות גורליות.
אז מה הם הקולות האלה? מהיכן הם באים ומדוע מתקיפים אותנו?
יש ביניהם קולות ממקור הפחד, ישנם קולות ממקור האומץ. הם נשמעים מפיהם של קרובי משפחה ישירים או רחוקים יותר, מחברים, מאוטוריטות למיניהם, מעמנו, מכלי תקשורת ועוד. כל הקולות האלה מעוררים את השדונים שבתוכנו ויוצרים אנדרלמוסיה שלמה ובלבול בתוכנו.
קורה ואנו הולכים בדרכנו לעבר יעד או מטרה כלשהם ופתאום נכנסת מחשבה מכשילה. זה מרגיש כאילו החלקנו על צואה של כלב. האומנם, רגל שנייה מנעה נפילה, אך התחושה היא בלתי נסבלת.
ישנו עוד קול, קול שונה לגמרי – קול שמשמיע מלאך שלנו, מלאך השומר עלינו. קולו עדין ושקט ועלינו לפתח 'אנטנות' מיוחדות המסוגלות לקלוט את המסרים החשובים האלה. לשם כך עלינו להיות מחוברים לעצמנו, למהות המולדת שלנו, ליצור סוג של 'עמוד השדרה רוחני – רגשי' המאפשר לנו להיות האני האוטנטי בכל מצב ובכל עת.
את המהות מגלים באופן מיידי ומדויק ביותר דרך אבחון בשיטת התדר
ראו סרטון בקישור הבא:

ואת היכולות והמיומנויות החשובות שתיארתי מקבלים באימון רגשי להצלחה.
אז אם הנכם עומדים בפני קבלת החלטה גורלית או פשוט רוצים לפתח את היכולות, צרו אתי קשר ואשמח להעניק לכם את הכלים הנפלאים האלה שתיקחו אותם להמשך דרככם.

תפריט נגישות