המלצות

אבי, בן 50 מתל אביב:

התרשמתי מהכתבות שלך בפייס בוק והגעתי אליך בעקבות המבצע שעשית. לא היו לי ציפיות, אך הופתעתי לטובה: את מאד נעימה ומקצועית. מסבירה בצורה שמבינים וקולטים. תסכלו אותי יחסים בעבודה ותקיעות בכמה משוריי החיים. למדתי ממך להציב גבולות בדרך אחרת, שלעולם לא חשבתי שקיימת, וזה שינה את המצב באופן משמעותי.

אילנה גוכטל מאשקלון:

"הגעתי אליך להמלצת גיסתי, כי סיקרן אותי אבחון. חיפשתי קלות בחיים, היו לי קשיים בתקשורת וחוסר יכולת לזהות ולהביע רגשות. אך כשעשיתי, אמרתי שזה לגמרי לא נכון לגביי. שכנעת אותי לעבור תהליך אימון, בו גיליתי את עצמי מחדש וזה שינה את חיי: מה שהיה חסום ומודחק התעורר לחיים. גישה רצינית
ולא מסחרית אלא רצון אמתי לעזור למטופל גרמו לי לסמוך עליך. כתוצאה מהתהליך העליתי מודעות רגשית; על הקיר תלוי מודל א.פ.ר.ת.ת. ואם קורה משהו בחיים, כמו אוטומט עולות הנחיות, יש הבנת הסיטואציה ויודעה איך לפעול. מאד עזר חזון: היום אני יותר עוסקת באומנות וזה נותן לי סיפוק ואיזון רגשי. דייקנות שלך, הגשת החומר בצורה רגועה, פשוטה ומובנת, בעדינות הלא מעוררת התנגדות, עומק, תשובות על כל השאלות מרחיבות את ההבנה. הלהיבו אותי אהבת האדם, יחס אל אדם כישות אלוהית.
את יותר מדי אינטליגנטית, יחס עדין לאנשים. אותי זה הלהיב ומשך, אך לא יודעת כמה זה טוב לביזנס , אולי צריך יותר אסרטיביות."

היה שרעבי:

הגורן 4, גדרה

הגורן 4, גדרה

054-6814586

kesem.haimun@013net.net

תפריט נגישות